اولین نشست پژوهشگران رسانه‌های اجتماعی برگزار شد

امروز سه‌شنبه ۱۷ آبان ماه و با پی‌گیری‌های جواد افتاده و با حضور تعدادی از فعالان و پژوهشگران رسانه‌های اجتماعی اولین نشست پژوهشگران رسانه‌های اجتماعی برگزار شد. از محتویات جلسه همین را می‌گویم که هر کدام از بچه‌ها پیشنهادهای خود را در مورد تشکیل انجمنی برای رسانه‌های اجتماعی در این جلسه بیان کردند. این جلسه در ادامه گردهمایی روز رسانه‌های اجتماعی تشکیل شده است.

حرف جواد حرف کلیدی این جمع بود که ما هستیم که حساسیت‌های موجود روی شبکه‌های اجتماعی را کم کنیم و از رسانه‌های اجتماعی سیاست‌زدایی کنیم.

اما این جلسه برای من دیداری بود با برخی دوستانی که از قبل می‌شناختم و دوستانی که از فضای مجازی آنها را می‌شناختم. در ادامه دوستانی که در این جلسه بودند به همراه چیزی که تا آنها را می‌بینم‌شان یادم می‌آید می‌نویسم:

دکتر امامی (روابط عمومی الکترونیک و وب ۲.۰)، شایان شلیله (وبنا)، علی اکبر اکبری‌تبار (تحلیل شبکه اجتماعی)، پدرام الوندی (رسانه‌های شهروندی)، محسن ملایری (خاور زمین)، لیلا موسوی نسب، مرضیه خلقتی (cyberstudy)، الهام شاه‌مرادی، رضا قربانی (سازمان ۲.۰ و پرداخت و بانکداری الکترونیک)، میثمی (سردبیر وبلاگ نیوز)، خانم افضلی (مدیریت رسانه صدا و سیما)، حسین کرمانی (رتبه یک ارتباطات تهران).

نویسنده: رضا قربانی

که یک روزنامه‌نگاری فناوری است. برای اطلاعات بیشتر صفحه درباره مدیر رسانه را ببینید.

6 دیدگاه برای “اولین نشست پژوهشگران رسانه‌های اجتماعی برگزار شد”

  1. خسته نباشید می گم به جواد افتاده عزیز و دوستان باشگاه وب ایران

    موردی که من رو بسیار خوشحال می کنه در مورد نشست برگزار شده و همچنین نشست های آتی و از اهداف تصویب شده که در اینجا http://socialmedia.ir/?p=810 جواد ذکر کرده هم به خوبی مشخص هست رویکرد علمی دوستان به بررسی پدیده های نوظهور و بدیعی چون رسانه های اجتماعی هست، این که دوستان می خوان در قالب کارهای علمی و پایان نامه های تخصصی مقاطع عالی آموزش دانشگاهی به بررسی علمی این موارد بپردازن

    برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم و رخداد این اتفاق مبارک رو بسیار تبریک می گم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *