روزنوشت ۱۶۸۷

تلگرافی بنویسم!

اول این که دیروز فرهنگسرای رسانه آسیب‌شناسی نقد فیلم امروز ایران برگزار شده بود. امیر قادری بود و علی معلم و جواد طوسی و مسعود فراستی. حتما می‌رفتم اگر که دیروز همان زمان مشغول بازدید از شهرک علم و فناوری پردیس نبودم. حسرتی شد برای ما حضور در این جلسه ۳ ساعته. ان‌شاا… بعد.

دوم این که پرونده کتاب هم اگر خدا بخواهد در شماره ۲۱ ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر می‌شود. بچه‌ها تلاش کردند همه جوانب صنعت کتاب را بررسی و تحلیل کنند. همه چیز داریم. مصاحبه و یادداشت و گزارش و تحلیل و یک عالم تیتر داغ!

سوم این که داریم روی سینما کار می‌کنیم. این روزها هم که سینما به واسطه ماجراهای خانه سینما و ویرانی آن تیتر یک شده است. البته ما کاری به این کارها نداریم و داریم می‌رویم سراغ این که فیلم‌ها چطور می‌فروشند. کمتر به این موضوع لااقل از این منظر پرداخته شده است. سینما محملی است برای ارتباطات، اما ابعاد مختلفی دارد این کجاوه که بچه‌ها حسابی دارند روی آن کار می‌کنند. در پرونده‌های ویژه پایان سال ۹۰ مدیریت ارتباطات خواهیم داشت این پرونده را.

چهارم این که چند تا کار جدید را به زودی همین جا پرده‌برداری می‌کنیم. فعلا چیزی بروز نمی‌دهم. اما یک چیزی را همین جا اعلام می‌کنم و آن این که در روزهای آینده یک ستون در این بلاگ اضافه خواهم کرد با عنوان یادداشت‌های یک دانشجوی مدیریت رسانه از جشنواره فجر. بگذار ببینیم چند مرده حلاجیم!

نویسنده: رضا قربانی

که یک روزنامه‌نگاری فناوری است. برای اطلاعات بیشتر صفحه درباره مدیر رسانه را ببینید.

2 دیدگاه برای “روزنوشت ۱۶۸۷”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *