فیلم سه بعدی با چند بعد اضافه یا با ۱۰ هزار تومان چه کارهایی که نمی‌توان کرد

دیدن فیلم سه بعدی در غروب روز پنجشنبه در ایوان شمس به خودی خود تجربه جالبی است. انقدر جالب که آدم فراموش می‌کند که نصف فیلم را بدون صدا دیده است. بله! در منظم‌ترین جشنواره تاریخ ایران نیمه دوم یک فیلم سه بعدی بدون صدا پخش شده است. خواستم به این طریق مراتب قدردانی خود را از مسئولین اعلام کنم که چنین مایه سرگرمی مردم را فراهم می‌کنند. آخ نمی‌دانید که دیدن تصاویر این بازیگران وقتی که هیچ صدایی شنیده نمی‌شود چقدر باعث می‌شود آدم به صورت بازیگران دقیق شود. همین جوری هم که ضعف شنیدن داشتیم حالا باید لب‌خوانی‌مان را هم تقویت کنیم.

به هر حال این رسمش نیست. حالا اگر دوبله می‌کنید بکنید اشکالی ندارد (که دارد). چرا همان دوبله را هم پخش نمی‌کنید؟

۲ دیدگاه برای فیلم سه بعدی با چند بعد اضافه یا با ۱۰ هزار تومان چه کارهایی که نمی‌توان کرد

 1. سلام. راستش چند روزی مانده به کنکور کارشناسی ارشد سراسری و من هم یک روزنامه نگار و مترجم هستم که در مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی ثبت نام کردم. کتابهای اصلی و مرجع هر سه گرایش -علوم ارتباطات، مدیریت رسانه و روزنامه نگاری – را مطالعه کرده ام و قصد دارم همه سوالات در هر سه گرایش را پاسخ بدهم. اما نیاز دارم از دوستانی که مشغول تحصیل در هر گرایش هستند اطلاعات جزیی تری راجع به رشته شان به دست بیاورم. خلاصه کلام: شما به من توصیه می کنید که در نهایت کدام گرایش را انتخاب کنم؟ این را هم اضافه کنم که قصدم ادامه تحصیل در مقطع دکترا در یک دانشگاه اروپایی یا آمریکایی است. اگر وقت بگذارید و پاسختان را به ایمیل بفرستید یا به صورت کامنت در وبلاگم بگذارید ممنون می شوم. موفق باشید

  • درود بر شما
   من واقعا نمی‌توانم بگویم که کدام را انتخاب کنید.
   اما اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را دارید شاید بهتر باشد مستقیم برای همان اقدام کنید. علوم انسانی در ایران بسیار متفاوت با کشورهای آمریکایی و اروپایی است و اگر قصد ادامه تحصیل دارد شاید صرف وقت در دانشگاه‌های ایران اتلاف وقت و منابع باشد.
   موفق باشید

 2. دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.