آگهی استخدام فوری

به تعداد زیادی آدم برای فوت کردن جهت از بین بردن آلودگی هوای تهران نیازمندیم.
پ.ن. ۱ به قول یارو گفتنی به خاطر آلودگی هوا بستری فراهم شده که هر کسی هر ایده درخشانی برای رفع آلودگی دارد رو کند؛ تهران هم کل یوم شده آزمایشگاه. گفتیم ما هم از خودمان خلاقیت در کنیم. البته همین جا بگوییم که این فکر خطیر به کمک دوست عزیزمان آقای محمد امین جعفری به ذهن‌مان خطور کرد و گرنه ما کی باشیم که یک تنه چنین فکر عظیمی به ذهنمان وارد شود.

پ. ن. ۲ راستش را بخواهید تصمیم‌های این روزهای مسئولین تهران برای رفع آلودگی چنان بنده را متحیر و انگشت در دهان کرده که اصلا نمی‌توانم نقد جدی بر این اقدامات بکنم. باشد که طنز به کمکمان بیاید.

منتشر شده توسط رضا قربانی

که یک روزنامه‌نگاری فناوری است. برای اطلاعات بیشتر صفحه درباره مدیر رسانه را ببینید.

به گفتگو بپیوندید

4 نظر

  1. یادمه زمانی که مهندسی شیمی می‌خوندم درس‌هایی داشتم به نام مکانیک سیالات و انتقال جرم. زمانی چیزهایی می‌دانستم. یادمه برای یک انتقال جرم ساده چه مصیبت‌ها که باید می‌کشیدیم. راستش آن زمان نه به ذهن ما و نه به ذهن استادانمان هیچ وقت این مساله خطور نکرده بود که چه طور می‌توان هوای تهران را جابجا کرد و این چقدر انرژی لازم دارد. البته مساله سختی نیست و سر انگشتی می‌توان گفت خییییلی!
    خوشحالم که در عصری زندگی می‌کنم که دولت محترم با درنوردیددن و دریدن مرزهای دانش حالا کارش به جایی رسیده که می‌تواند به سیالات و رینولدز و چی و چی بگوید بروید کشکتان را بسیابید.
    ما کردیم شد. شما هم بکنید می‌شه!

  2. یک پیشنهاد دیگه: بیا ایگنوبل بهشون بدیم!!!
    اصفهان بدک نبود این چند روز. زوج و فرد کرده بودند و خوب بود هوای وقتی ما رسیدیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *