سهم من از فروردین ۹۰

همیشه عاشق ترین‌ها بودم. انتخاب را دوست دارم و به همین خاطر از اولین ماه سال ۹۰ دست به انتخاب بهترین تجربه‌هایم در ماهی که گذشت می‌زنم. با این کار بخشی از خودم را به اشتراک می‌گذارم. این انتخاب‌ها احساسی است و امکان دارد دلیل و منطق خاصی نداشته باشد. پس؛ خانم‌ها و آقایان! این شما و این انتخاب‌های من از فروردین ۹۰.

————

بهترین فیلم ایرانی: بی برو برگرد جدایی نادر از سیمین به خاطر نمایش دقیق و پر جزئیات زندگی معمولی به شیوه‌ای جذاب و در یک کلیت باورپذیر.

بهترین کشف ماه: منطقه کوهستانی و جنگلی خرما یا به نظر من بهشت گمشده گیلان.

بهترین برنامه تلویزیونی: برنامه فرزاد حسنی قبل تحویل سال و حضور رضا یزدانی در تلویزیون. نه به خاطر رضا یزدانی و فرزاد حسنی بلکه به دلیل این که در نیمه های شب چهره هایی از آن ور خط قرمز آمدند این ور و آب از آب تکان نخورد. در تلویزیون نوای راک پخش شد و پشت بندش گفته نشد که این موزیک متعلق به شیطان پرست‌هاست. البته بعضی‌ها ناراحت شدند.

بهترین محصول سینمای خانگی: جنگ نوروز ۹۰ و اجرای رضا رشید پور. نه به خاطر رضا رشید پور بلکه به این خاطر که سینمای خانگی راه جدیدی برای پول در آوردن شده است.

بهترین سریال ماه: با احترام به مختارنامه، بگذاریم فعلا قهوه تلخ بهترین انتخاب من باشد. البته احتمالا دیگر این سریال را نخواهم دید

بهترین دیالوگ: این سنگ در تمام زندگی من منتظرم بوده. دیالوگ ۱۲۷ ساعت؛ شاهکاری است. باید ببنید.

بدترین حرکت زشت: تواما به جنگ نوروز ۹۰ و قهوه تلخ. بر روی بسته DVD جنگ نوروز ۹۰ تصویر و نام خواننده هایی بود که داخل بسته خبری از آنها نبود. همین طور قهوه تلخ که به انتخاب مشتری احترام نگذاشت و پشت صحنه سریال را نه به اختیار مخاطب بلکه به زور و همراه سریال فروخت.

بهترین فیلم خارجی: با احترام به جاده، استخوان زمستانی، داستان اسباب بازی ۳، تلقین، جزیره شاتر، شهامت، سخنرانی پادشاه،در یک دنیای بهتر، مری و مکس…

سهم من می‌رسد به ۱۲۷ ساعت. چون ارزش زندگی و لذت بردن در جمع را به من یادآوری کرد.

بهترین کتاب: اینجا هت تریک شد!

مطالعات انتقادی، استعمار مجازی آمریکا، قدرت نرم و امپراتوری‌های مجازی سید سعید رضا عاملی، استاد گروه ارتباطات دانشگاه تهران

نفحات نفت، رضا امیر خانی

روابط عمومی، زمینه‌ها و ابزارها

بهترین مقاله: جدیدتر از رسانه های جدید پل لوینسون

بهترین ترانه: با احترام به ترانه معروف بهار بهار؛ سهم من می‌رسد به من مست و تو دیوانه بنیامین. منتظر آلبوم سومش هستم.

بهترین بازی ماه: میر مهنا. نه به خاطر خود بازی. به خاطر این که موتورهایمان دارد روشن می‌شود. هر چند شخصا معتقد نیستم که باید سراغ تولید بازی برویم اما به این تلاش احترام می‌گذارم و به احترام این بچه‌ها از جایم بلند می‌شوم.

بهترین خبر فناوری: پرداخت‌های مالی از طریق NFC در المپیک لندن با همکاری ویزا و سامسونگ.

جذاب‌ترین حادثه ورزشی: دقیقه ۹۰ به بعد بازی استیل آذین و پرسپولیس.

پ.ن. این همه سهم من فروردین نبود. بخشی را گفتم تا موتور کار روشن شود. تا ببینم سهم من از اردیبهشت ۹۰ چیست.

توسط رضا قربانی

که یک روزنامه‌نگاری فناوری است. برای اطلاعات بیشتر صفحه درباره مدیر رسانه را ببینید.

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *