Tosan Tech Talk

ما در شرکت توسن برنامه‌ای داریم به نام Tosan Tech Talk. این برنامه هر هفته برگزار می‌شود و در آن یکی از بچه‌ها از آخرین آموخته‌هایش برای دیگر بچه‌ها می‌گوید. البته این برنامه فعلا در یک گروه محدود اجرا می‌شود. با این همه یک حالت خوبی دارد و مثل دانشگاه می‌ماند؛ حتی زنده‌تر از دانشگاه‌های امروز ما. معتقدم نبض تپنده تحقیق و توسعه بیشتر در شرکت‌ها می‌تپد تا در دانشگاه‌ها. امروز به من فرصت داده شد تا در زمانی حدود ۲ ساعت در مورد دو موضوع صحبت کنم: اولی سازمان ۲.۰ بود و دومی هم ارائه. هر دوی این‌ها در رابطه با ارتباطات هستند. اولی مبتنی است بر فناوری‌ها و دومی بیشتر به ارتباطات انسانی نزدیک است. به نظرم کار جالب از آب درآمده بود و بچه‌ها هم راضی بودند. ‬

‪در شرکت بزرگی مثل توسن که انبوهی از اطلاعات تولید می‌شود پیاده کردن واقعی ابزارهایی که به مدیریت بهتر اطلاعات سازمانی کمک کنند مطمئنا مفید خواهد بود. بچه‌ها از این برنامه‌ها فیلم می‌گیرند و آن را در اختیار همه قرار می‌دهند.‬.

۳ دیدگاه برای Tosan Tech Talk

 1. علی اقدم گفت:

  سلام
  این نشت ها به نظر من بسیار سازنده هستند که هم باعث میشه افراد درون سازمانی به دانش بالاتری دست پیدا بکنند و هم اینکه می تونن خودشون رو محکی زده باشند و از همه بهتر اینکه اجتماعی تر می شوند و می تونند همکاری بهتری با تیم ها داشته باشند.

  من بوسیله فیلم های که ارائه می کنید این نشت ها رو دنبال می کنم و ازتون تشکر میکنم و یه سوال دارم: آیا امکان داره یک فرد خارج از شرکت توسن در نشست/ها شرکت داشته باشد؟

 2. علی اقدم گفت:

  @رضا قربانی
  لطفا پاسخ رو برام ایمیل کنید 🙂

 3. دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.